Ne, neposílejte mě nahodit pojistky...

9. května 2013 v 19:31 | van Filuta |  Co se mi událo...
To Vám teda říkám! Páč já a pojisty + tma = Naprostá katastrofa!

To bylo jeden večer...
Byla jsem na počítači, protože jsem dělala projekt do angliny. Venku bylo už od odpoledne zataženo a vzdálené hřmění prozrazovalo, že se blíží bouřka. Doufala jsem, že stihnu project dokončit, než bouřka začne, kdyby vypadly pojistky a mě tak všechna moje práce nepřišla vniveč.
Jenže jsem to nejspíš zakřikla...
Jako na zavolanou zahřmělo hodně hlasitě. Uslyšela jsem, jak na okno dopadly první kapky deště. Zdálo se, že je to jen malá přeháňka a mohla by rychle přejít, jenomže takové štěstí mi nepřálo. Brzy se rozpršelo hodně a hřmění bylo hlasité. Blesky se za oknem jen míhaly.
Vzdychla jsem si, protože mi bylo jasné, že za chvíli přikluše taťka nebo mamka, ať počítač vypnu, kdyby vypadl proud. Uložila jsem si svoji nedodělanou, skoro hotovou, práci, vypnula Word a zrovna se chystala vypnout počítač, když vypadnul proud.
"Bezva," zabručela jsem pro sebe. To už se otevřely dveře a v nich stál taťka. "Běž se mrknout na pojistky, protože to nevypadlo všem, u některých se svítí." Hnal mě dolů a sám šel nahoru zkontrolovat další elektroniku.
S otráveným bručením jsem zamířila ke schodům. Ještě jsem nepřivykla šeru a tak jsem jen tupě tápala nohou po prvním schodu.
Samozřejmě, že jsem se netrefila... Jako bych to snad nečekala...
S rachotem jsem se zřítila dolů do půli patra. Rozplácla jsem se jak široká, tak dlouhá. Při prvním pokusu se zvednout mě ještě pro jistotu sejmul mamčin květináč, do kterého jsem při své pádu drbla tak nešikovně, že na mě spadnul. Při druhém jsem zase dostala do pusy tou mega palmou, co tam mamka má.
Když se mi podařilo se konečně zvednout, elektřina už zase naskočila (vypadla jenom část města) a já se jen hlasitě smála, když se mamka objevila na schodech s nechápavým výrazem. Rozesmála se taky, sotva si všimla, že mám na hlavě její kytku a jsem celá od hlíny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shaymin Shaymin | Web | 16. května 2013 v 20:18 | Reagovat

Jako bych tě tam viděla. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.