Hudební pomsta!

30. července 2013 v 19:40 | van Filuta |  Co se mi událo...
Starší sestra k nám pravidelně dojíždí každý víkend, přičemž si vždy vytáhne aspoň jedno CD z naší velké oldies sbírky. Poslední dobou jsme se se sestrou začaly škládlit tím, že si připomínáme písničky, které jsme kdysi poslouchaly pořád dokola a nebo si pouštíme ty, které nesnášíme.
A tento víkend byl vražedný...


Začalo to tím, když jsem sestře pustila jednu strašnou písničku, kterou sem radši ani nebudu dávat. Načež jsem jí na uklidnění pustila The Bad Touch od Bloodhound Gang.
Písnička, na kterou tančila i jedna babiččina známá, které je osmdesát! (a to má operované koleno - neskutečná babča!)


Sestra mi odpustila, ale stejně se nachystala se mi pomstít. A tak začala prohrabávat tatínkovi výběrovky, kde vždy dá 15 - 20 písniček a příliš se nedrží jednoho stylu. Vyhrabala jeden s názvem Get Up And Dance a už ho pouštěla. Uznávám, písničky byly jakž takž dobré a já je tím pádem poslouchala, ale pak přišla ta předposlední písnička... A já si přitom myslela, že jsme CD s ní už dávno ztratili...
Flute od Barcode Brothers... Ta písnička, kterou jsem strašně milovala, jako malá.


A co byla má pomsta? Samozřejmě písnička, u které vždy zdecháme smíchy! Sestra si dělala srandu, že tuhle písničku zpěvák zazpíval jednou v životě, protože potom vybuchl.
I'm A Scatman od Johna Scatmana!


Doufám, že jste se pobavili, nad naší "hudební mstou" a na rozloučenou tu máte jednu normální oldies písničku, kterou si poslední dobou často pouštím. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.