A ještě jednou něco školního...

28. ledna 2014 v 17:32 | van Filuta |  Co se mi událo...
Když se vydáme na besedu do knihovny, nikdo nečeká, že to dopadne tak, jak to dopadlo, ale zdá se, že i patnáctiletí teenageři jsou rádi, když se můžou občas vrátit do dětství a trochu si pohrát...

Byli jsme na besedě o J. R. R. Tolkienovi v docela nové knihovně (nedávno ji přestěhovali, proto nové). Beseda docela zajímavá, ale mohla by být lepší, tentokrát ji, zdá se mi, značně odflákli. Normálně mají mnohem lepší.
Po besedě šla učitelka na záchod ještě s jednou spolužačkou a my mezitím čekali v dětském oddělení knihovny, protože to je hned vedle záchodů. Nejdřív si někteří chtěli sednout na takové ty vozíčky, co se do nich naskládají knížky, abyste je nemuseli nosit, ale to knihovnice zrovna odcházela, tak nás napomenula, že bychom to mohli zničit.
Sotva odešla, posedali jsme si na směšně malé židličky, někteří se opřeli o stěnu a jiní začali dětské oddělení prozkoumávat. Prozkoumávala ho Slečna Original a Biker.
Biker nadšeně vzal jeden malý bobek a sednul si na něj. Kupodivu si nevyrazil zuby, když skrčil nohy. I když seděl skoro na zemi. To se mu nelíbilo, tak se přesunul na něco na způsob hodně měkkého koberce. Tam si v klidu lehnul.
Slečna Original se mezitím stačila podívat do krabic s hračkami a co neobjevila... Zelenožlutou dřevěnou housenku na provázku! Však víte. Taková ta dětská hračka, co ji malí caparti tahají za provázek za sebou. Začala si s ní nadšeně hrát, když si jí všimnul Biker.
"Pujč mi to," řekl, zvednul hlavou a natáhl ruku.Slečna Original mu poslušně podala hračku a šla se podívat do krabic, jestli nenajde něco dalšího. Biker si mezitím začal hrát s housenkou. Slečna Original si vytáhla další hračku na ten způsob, ale tentokrát to byl vláček. Začala ho tahat po parapetu nejbližšího okna. V pozadí si další spolužák začal prolistovávat miniknížky pro nejmenší.
Mrs. Bieber vedle mě se usmála na Lachtana (hele, tuhle přezdívku vymyslela Mrs. Bieber, takže mi to nevyčítejte!), další moji kamarádku ze třídy. "Nepůjdeme si pohrát?" zeptala se nevinně.
Lachtan vzala vláček a Mrs. Bieber se chtěla přidat, když se objevila učitelka. "No to snad není možné," řekla nechápavě, jak už vždy říká, když ji něčím zaskočíme.
Mrs. Bieber se začala chlámat jak šílenec.
"Okamžitě vraťte zpátky ty věci a zvedněte se!" zavrčela učitelka, se kterou je sice sranda, ale jen do určité chvíle.
"Ale my jsme si chtěli hrát!" ozvala se ještě Mrs. Bieber, ale to už ji učitelka nevnímala a museli jsme jít.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Boženka Boženka | 28. ledna 2014 v 17:43 | Reagovat

Nejlepší články jsou tady ty historky, vždycky se nejvíc nasměju :DD

2 van Filuta van Filuta | E-mail | Web | 28. ledna 2014 v 17:45 | Reagovat

Děkuji Boženko. Ty mě taky nejvíc baví při psaní, proto jsou asi nejlepší. :-D

3 Werull Werull | 28. ledna 2014 v 19:47 | Reagovat

Zapoměla jsi tam ještě dodat, že slečně Original řekla učitelka že u toho hraní vypadá asspoň roztomile narozdíl od Bikera a tomu řekla ať se okamžitě zvedne :D ..takový malý přídavek no :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.