Krůře

28. února 2014 v 21:17 | van Filuta |  Co se mi událo...
A dnes se mě tak snadno nezbavíte. Podělím se s vámi ještě o jednu příhodu, ta se udála zrovna dnes!

Měla jsem od mamky stravenku a chtěla ji využít, tak jsem navrhla Slečně Original, jestli by nechtěla zajít do města na jídlo. Ani jedna jsme nešly na oběd, takže jsme hned po škole vyrazily dát si něco ve městě.
Zašly jsme rovnou do KFCčka a každá si dala B-smart, takže nám stravenka pěkně vyšla. Sedly jsme si dozadu, kde bývá míň lidí a dívaly se výhledem ven na náměstí. U toho jsme si povídaly a hodně se nasmály.
Když jsme dojedly, ani jedné se ještě nechtělo zvedat a jít pryč, protože jsme měly spoustu času. Slečna Original si všimnula, že papír na tácku má návod na origami. Proč ho neposkládat, že?


Začala skládat z paragonu od pokladny a já přemýšlela, co to může být za ptáka. "Beztak je to holub, když je takový vypasený," řekla jsem, když jsem se podívala na poslední obrázek postupu. "Nebo kuře," dodala jsem po chvíli přemýšlení.
"Kuře, máš to tady napsané," odpověděla Slečna Original, sotva našla nápis Poskládejte si své kuře!.
Párkrát jsme si origami vyměnily, když ta druhá nevěděla, jak na to. Dostaly jsme se do bodu, kde se měl část odstřihnout, aby vzniknul ocas. Navrhnula jsem, že vytáhnu nůžky, ale Slečna Original nad tím jen mávla rukou. "Máme svoje ruce, ty stačí," odpověděla mi s úsměvem.
Náš výtvor však natrhla špatně, jak si pak sama uvědomila a tak jsem nepovedený ocásek zvedla nahoru a udělala z něj krůtu. "Tak! Místo kuřete máme krůtu!"
Slečna Original si krůtu vzala a zkusila ji postavit. Krůta se nám nějak moc nakláněla dopředu, takže vypadala jako zobající kuře. Tak Slečna Original zkusila ocásek ještě trošku upravit. Nakonec to stejně vypadalo víc jako krůta, než kuře, až na to zobání.
Vytáhla jsem propisku a nakreslila krůtě očička a pak mě napadlo, že bychom mohly něco napsat na ubrousky, co nám zůstaly. Slečna Original se mého nápadu chytila a tak udělala kroužek, do kterého krůtu postavila.
Zbývalo vymyslet, co tam napíšeme.
"Krůře," řekla jsem z náhodného nápadu. "Napiš tam, že je to krůře."
Slečna Original udělala šipku směrem k origami a napsala na ubrousek velkým písmem krůře. pak udělala další dvě šipky a k nim připsala krůta a kuře, aby všichni pochopili, proč zrovna krůře.
Pak připsala do rožku přání hezkého dne a naše představení. S tím jsme tác odnesly a odešly z KFC pryč.
Chtěla bych vidět výraz obsluhy, která tác našla...

Tady máte fotku našeho výtvoru:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.