Medvídek všudybyl sežrán

22. září 2014 v 17:37 | van Filuta |  Co se mi událo...
Zdár! Nějak jsem se včera spokojila s obnovením aktivity na blogu (ehm, aspoň na tomto blogu...) a tak jsem dnes naklusala k počítači s úplně čerstvou příhodou! Užijte si ji. ;-)

Jako jedna z prvních jsem vyšla po schodech nahoru a úspěšně chytila místo na lavečkách, abych mohla v klidu počkat na poslední hodinu. Za chvíli už byla u laviček celá druhá polovina, do které patřím. Na lavičku vedle si sedly nerozlučná dvojka Olše a Kiwi, které jako vždy něco řešily a pořád se jenom hihňaly.
Z druhé strany si vedle mě sedla Brumík, které se nechtělo stát tak moc jako Milce. Vytáhla sáček s gumovými medvídky a začala nám nabízet. Kamil, já, Olše a Kiwi jsme si vzaly.

Kiwi však hrábla po gumovém medvídkovi tak nešikovně, že jí vyletěl z ruky a přistál za ní na okraji lavičky. Chviličku dělala, jakože nic, ale pak se otočila s: "Kde je ten medvěd?" a přitom ho shodila na zem.
"Pod tebou," ozvala se Milka.
Olše vytáhla gumového medvídka a hodila ho po Kiwi. Ta zapištěla, protože se jí odrazil od tváře a vletěl jí přímo do výstřihu. Při všem nadávání, ječení a chňapání se po něm se jí podařilo ho vytřepat zpod tílka a jako pomstu ho hodila Olše za krk.
Ta ho rychle vytáhla ven a vrhla na Kiwi vražedný pohled. Podívala se nejdřív na mě a já si říkala, ať ho neháže po mně, ale pak se otočila a hodila gumítka po Milce.
Milka chytila medvídka a dala si ho do pusy. Spokojeně začala žvýkat.
"Tys ho fakt snědla?" vyhrkla nevěřícně Kiwi.
"No jó, dobře chutná tvůj výstřih," odpověděla, čímž spustila výbuch smíchu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.