Drakie - Bez dechu (Novela)

8. října 2014 v 16:40 | van Filuta |  Svět knihomolky Van!
Azurka zjišťuje, jaké to je být člověkem... A jméno Tate pro ni bude důležité už navěky...


Název: Drakie - Bez dechu (originál: Breathless: A Firelight Novella)
Autorka: Sophie Jordan(ová)
Vydalo nakladatelství CooBoo patřící pod Albatros (zde).

Jak už jsem řekla, tento čtvrtý díl je novela Drakie. Původně měly být díly pouze tři, ale pro velký úspěch autorka sepsala i toto krátké pokračování (117 stran i s popisem autorky).

Seznamte se s Azurkou, Jacindinou nejlepší kamarádkou. Po dlouhém přesvědčování se Azurce splnil její sen - odjet s rodiči mezi lidi, aby se naučila být nenápadná a mohla se později vydat na cesty. Dovolená u jezera se jeví jako to nejlepší, co mohlo Azurku potkat. Jednoho dne vydá k malému jezírku, které objevila v lese, aby si nerušeně zaplavala, protože se zdá, že o něm nikdo neví. Jenomže pak se objeví skupinka teenagerů v Azině věku a ona uvízne dole pod hladinou, kde na ni nemůžou. Doufá, že brzy odejdou a ona bude moct odejít, když se jedna z dívek začne topit...

Mně osobně bylo docela líto, že děj knihy je neskutečně urychlený. Ale i tak musím říct, že je kniha super, i když už to není jako u předešlých dílů, kde byla halvní postavou Jacinda a ne Azurka. Přesto bych knihu ráda doporučila. Zvlášť těm, kteří mají v oblibě lovestory. I za těch pár stran si ji užijete.


Příběh drakie Jacindy:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.